Spotkanie podsumowujące wyniki sportowe w 2023 roku – sukcesy zawodników AZS AWF Warszawa i studentów AWF Warszawa

Wczoraj tj. 29.11.2023 r. w dzień Święta Uczelni AWF Warszawa mieliśmy przyjemność podzielić się niezwykłymi sukcesami, które odnieśli nasi utalentowani sportowcy AZS AWF Warszawa oraz studenci Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie podczas upływającego 2023 roku. Spotkanie podsumowujące było okazją do uhonorowania tych wyjątkowych osiągnięć.

Z dumą ogłaszamy, że nasi sportowcy zdobyli wiele medali m.in. podczas Akademickich Mistrzostw Polski, imprez krajowych oraz międzynarodowych tj. Letnia Uniwersjada w Chengdu. Złote, srebrne i brązowe medale zdobywane podczas międzynarodowych zawodów są dowodem na to, że nasza ekipa jest gotowa na największe wyzwania.
Każdy z zaproszonych gości otrzymał z rąk JM prof. dr hab. Bartosza Molika – Rektora AWF Warszawa oraz Prezes Klubu Sportowego AZS AWF Warszawa dr hab. Jolanty Żyśko, prof. AWF – listy gratulacyjne w podziękowaniu za dumne reprezentowanie naszego kraju i przynoszenia zaszczytu Uczelni.

Dziękujemy naszym zawodnikom, trenerom i wszystkim, którzy wspierali naszych sportowców na każdym etapie ich drogi. Sukcesy, które odnieśli w 2023 roku, są owocem wspólnej pasji i poświęcenia. Mamy nadzieję, że kolejny rok przyniesie nam równie wiele radości i powodów do dumy.