Bezpłatny Program Akademickie Centra Gier Rakietowych

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym Programie Akademickie Centra Gier Rakietowych! ????????????To doskonała okazja do rozpoczęcia nowej przygody sportowej ‼️Mamy dla Was wspaniałą wiadomość – ruszamy z zajęciami z badmintona, tenisa ziemnego i tenisa stołowego.Oto szczegóły:???? Badminton i Tenis Ziemny:Start zajęć: Poniedziałek, 11 września 2023 r.???? Tenis Stołowy:Start zajęć: Poniedziałek, 20 września 2023 r.

Nie ma potrzeby posiadania wcześniejszego doświadczenia w tych dyscyplinach – wszyscy są mile widziani, zarówno początkujący, jak i zaawansowani gracze. Nasze zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy pomogą Ci rozwinąć swoje umiejętności i cieszyć się sportem.

Aby wziąć udział w zajęciach, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który znajduje się pod poniższym linkiem: https://forms.gle/9sbtfWKeXp5cr3Z9A

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, jesteśmy do Waszej dyspozycji pod adresem e-mail: sport@azsawf.comCo najważniejsze: zajęcia są całkowicie BEZPŁATNE!Dołącz do programu i ciesz się aktywnym trybem życia oraz wspaniałą atmosferą sportowej rywalizacji. Z niecierpliwością czekamy na Waszą obecność na naszych zajęciach!