Akademicka Reprezentacja po ślubowaniu i konferencji prasowej

Dziś o godzinie 9:30 rozpoczęła się konferencja prasowa oraz ślubowanie Reprezentacji Polski przed zbliżającą się 31. Letnią Uniwersjadą w Chengdu.

Miłym akcentem wydarzenia jest fakt, iż nasza zawodniczka, medalistka poprzedniej uniwersjady Patrycja Adamkiewicz została chorążym Akademickiej Reprezentacji podczas ceremonii otwarcia.

Na konferencji prasowej w siedzibie PZU w Warszawie nie mogło zabraknąć także Prezes KS AZS AWF Warszawa – Jolanty Żyśko oraz Dyrektora Klubu – Artura Słomki, którzy wspierali naszych #NajlepszychzNajlepszych przed wylotem do Azji

Przypominamy, że nasz Klub reprezentować będzie 14-stu zawodników:

Weronika Batnowska, Karolina Łozowska, Paulina Paluch, Julia Słodka, Krzysztof Kiljan, Szymon Mazur, Wiktoria Piotrowska, Aleksandra Jeglińska, Daria Skonieczna, Dominika Wasilczuk, Patrycja Adamkiewicz, Łucją Oleszczuk, Julia Sereda, Łukasz Nowak

Zdjęcia oraz szczegółowe informacje o konferencji: